O mnie

Dr Bartosz Sobieski

Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim indywidualnym i kompleksowym podejściem. Dzięki temu moi pacjenci otrzymują spersonalizowany plan leczenia, który pomaga w efektywnym i długotrwałym radzeniu sobie z wybranymi dolegliwościami.

dr sobieski

Dla jak najlepszych efektów leczenia współpracuję z profesjonalnymi rehabilitantami, wybierając metody rekonwalescencji dopasowane do konkretnego przypadku.

Doświadczenie

Lata nauki, zdobyte certyfikaty i setki wykonanych zabiegów sprawiły, że stałem się jednym z nielicznych lekarzy o największym doświadczeniu w artroskopii i endoprotezoplastyce barku w Polsce.

about exp mob

  • W 2008 roku zostałem Absolwentem Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie
  • Od 2009 pracuję w V Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Specjalistycznego Szpitala Szczecin-Zdunowo
  • W 2012 roku obroniłem pracę doktorską z zakresu osteoporozy
  • Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz European Society of Sport Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy

Wykonywane zabiegi

W ramach leczenia osób dorosłych zajmuję się artroskopią barków i kolan, rekonstrukcją więzadeł, a także niestabilnością i endoprotezoplastyką barków i bioder. Jeśli chcesz wiedzieć więcej — sprawdź wybrane usługi.

about heal01
Leczenie stawu kolanowego

 

about heal02
Leczenie stawu barkowego

 

about heal03
Leczenie stawu łokciowego

 

Certyfikaty

Ciągłe aktualizowanie swojej wiedzy i stosowanie nowoczesnych metod, to bardzo ważne podejście w branży medycznej.

Z tego względu mam za sobą kilkadziesiąt specjalistycznych kursów oraz szkoleń, których listę znajdziesz poniżej. Realizowałem je zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Opinie moich pacjentów